Kariéra

Obchodní zástupce

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • udržování a rozvíjení kontaktů se stávajícími zákazníky
  • získávání nových zákazníků v daném regionu
  • posílení pozice na trhu, profesionální reprezentace a propagace produktů společnosti
  • zpracovávání cenových nabídek
  • pravidelný reporting obchodních aktivit a výsledků
  • spolupráce s odbornými techniky i napříč celou společností

POŽADUJEME:

  • min. SŠ vzdělání
  • technické myšlení, komunikační schopnosti
  • řidičský průkaz sk. B – aktivně
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • zodpovědnost, časovou flexibilitu
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Aj/Nj výhodou

 NABÍZÍME:

  • zaměstnání ve stabilní, ryze české společnosti
  • hlavní pracovní poměr
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování
  • notebook, telefon
  • motivující finanční ohodnocení skládající se z pevné a z pohyblivé části
  • nástupní mzda 25000,- Kč btto

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:

  • kancelář ve Stráži nad Nisou
  • působnost v přiděleném regionu

NÁSTUP:

  • dohodou

KONTAKT:

  • CV zasílejte na kariera@lites.cz - vybrané kandidáty pozveme k osobnímu pohovoru
  • Lucie Buriánková, tel. 485 232 301